S čím vám pomôžeme?
Náš najpredávanejší dom
Slavnica IBV
Prezrite si vzorový dom

 

Montované domy

 

Pozrieť

 

 

 

 

Murované domy

 

Pozrieť

 

 

 


 

60

Odovzdaných
domov

 

 

 

8

Rokov
pôsobenia

 

 

 

100

Zazmluvnených
domov

 

 

 

 

 

 

Viac informácii o montovaných domoch

 

zistiť viac

 

 

 

Viac informácii o murovaných domoch

 

zistiť viac

 

 

Zákazníci o nás hovoria

- rodina Bunčiaková - Podmanín
”Keď sme sa rozhodli stavať domček dostali sme referenciu na firmu Vasdom. Nevedeli sme si predstaviť čo všetko nás čaká. Stretli sme sa s pánom Hachlincom a ten nám všetko do detailu vysvetlil. Pomáhal nám počas celej doby výstavby domu, a pomáha nám aj teraz pri kolaudácii. Vasdom sa nám osvedčila ako spoľahlivá firma.”
- rodina Brunová - Beluša/Podhorie
S firmou HKK a s ich prácou sme maximálne spokojný. Páni vo firme sú profesionáli, vedia poradiť a pomôcť s čímkoľvek čo súvisí so stavbou. Tak isto starostlivo vyberajú majstrov, profesionálov, ktorí vám vyhovejú s každou požiadavkou a poradia to najlepšie riešenie. Výstavba domu bola rýchla a bez problémov zo strany firmy. Bez zaváhania odporúčam firmu HKK.
- rodina Macková - Lysá pod Makytou
"Hodnotenie spokojnosti: Konzultácia a poradenstvo - 1. Administratíva a výpomoc - 1. Kvalitne a precízne odvedená práca - 2. Dochvíľnosť výstavby - 1. Pocit z bývania - 1. Celkovo hodnotím spoločnosť VasDom veľmi dobre - 1. Stavia moderné nízko energetické domy v ktorých sa príjemne býva a spĺnajú atribúty kvalitnej stavby."
- rodina Hrebíková - Beluša
"S rodinou sme bývali v 4-izbovom byte a snívali sme o vlastnej chalupe. Rozhodovali sme sa medzi murovaným  alebo montovaným domom, avšak kvôli rýchlej výstavbe a cene sme sa rozhodli pre montovaný dom. Chceli sme stavbu na kľúč a dodavateľa z Považia. Preto sme oslovili firmu z Púchova VášDom s ktorou sme podpísali aj zmluvu o dielo. S firmou bola perfektná spolupráca, termíny boli vždy dodržané a komunikácia s jednotlivými profesistami bola na úrovni. Celkovo hodnotíme firmu VášDom za spoľahlivého partnera a vrelo doporučujeme."
- rodina Onhajzerová - Dohňany
"Pre výstavbu nášho montovaného rodinného domu sme sa rozhodli osloviť domácu firmu VasDom z Púchova. Naše rozhodnutie neľutujeme, pretože spolupráca s mladým teamom bola bezproblemová a na profesionálnej úrovni. Vyšli nám v ústrety vo všetkých našich požiadavkách. Dom bol postavený rýchlo, kvalitne, bývame už 2,5 roka a sme nadmieru spokojní. Všetkým, ktorí váhajú, vrele montovaný dom od VasDom odporúčame."
- rodina Hanáková - Horenická Hôrka
"Pri rozhodovaní, akú stavbu rodinného domu si vybrať, sme sa rozhodli pre montovaný dom od VasDom. Robili ako výstavbu, tak aj kolaudáciu. Bývame už viac ako 2 roky a sme veľmi spokojní. My môžeme menovanej firme len poďakovať a doporučiť ju ďaľším záujemcom o stavbu montovaného rodinného domu."
- rodina  Kotrasová – Soblahov.
"Pri hľadaní projektu aký dom postaviť som narazil na firmu VasDom. Zaujali ma niektoré jej ponuky a tak som ju oslovil. Prekvapil ma veľmi príjemný prístup, ako aj možnosti individuálnej úpravy a samozrejme konzultácie s architektom. Toto ma presvedčilo.  Dnes bývam vo vysnívanom rodinnom dome. Celá výstavba trvala niečo viac ako 3 mesiace.  Za toto všetko chcem poďakovať  celému kolektívu ako aj všetkým remeselníkom čo sa podieľali  na výstavbe môjho domu. Kto hľadá firmu čo stavia rýchlo ,kvalitne a na profesionálnej úrovni  určite odporúčam VÁŠDOM."

- rodina Repčíková - Teplička nad Váhom
"V roku 2016 sme sa rozhodli pre stavbu rodinného domu. Hladali sme firmy ktoré stavajú domy na kľúč. Ako víťaz sa stala firma VasDom. Dohodli sme si stretnutie s pánom Hachlincom a ten nás dal do obrazu ako to bude postupovať, čo budeme potrebovať a ukázal nám vzorový dom. Osobne som sa ho spýtal prečo nemajú recenzie. Odpoveď bola, že nepotrebujú žiadne. Teraz už máme postavený domček ktorého výstavba trvala cca 4 mesiace. Ďakujeme všetkým, čo sa podielali na stavbe domu. A ako odkaz pánovi Hachlincovi: ,,Potrebujete recenzie aby o Vás ľudia vedeli, že ešte sú na Slovensku firmy ako je VasDom, ktoré dodržia čo sľúbia, majú skvelé partie a pracujú odborne, na čas,, Ďakujeme ešte raz."
- rodina Liptáková - Košické Olšany
"O našom rodinnom dome sme snívali dosť dlho, a za ten čas sme hľadali spoľahlivú firmu, pri ktorej sa nebudeme musieť obávať ako to dopadne. Oslovila nás ponuka firmy VašDom, v ktorej širokej ponuke bol aj dom, ktorý sa nám páčil a ktorý nám firma upravila  presne podľa našich predstáv. Po prehliadke vzorového domu a stretnutí s pánom Kubicom sme sa preto rozhodli pre túto firmu. Napriek predsudkom sme si vybrali montovaný dom a neľutujeme. Stavba domu prebiehala presne podľa dohody a netrval viac ako 4 mesiace. Oceňujeme profesionalitu všetkých remeselníkov, ktorý sa na stavbe nášho domu zúčastnili a chceme sa poďakovať pánovi Kubicovi a pánovi Martišíkovi za ich starostlivosť. Ďakujeme."

- rodina Papierníková - Nemšová
"S prácami a prístupom firmy sme boli nadmieru spokojný. Dodržiavali termíny, vyšli v ústrety, keď nastal akýkoľvek problém. Domček si užívame už viac ako 2 roky a sme spokojný, hlavne s nízkymi nákladmi na bývanie, ktoré boli u nás prioritou. Ďakujeme p. Kubicovi aj ostatným robotníkom za skvele odvedenú prácu a určite budeme naďalej odporúčať." 
Vzorový dom
30.05.2019
Príďte si pozrieť vzorový dom do Púchova.
Výstavba v obci Slavnica
30.05.2019
Ponúkame na výstavbu rodinných domov novo pripravované parcely v obci Slavnica.
Kontaktujte nás
Na čísle +421 907 845 591 alebo pomocou formulára.
Z podstránky:
Meno a priezvisko:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy:
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia