S čím vám pomôžeme?

ŠPECIÁLNA PONUKA PRE KLIENTOV VASDOM.SK

 

 

 

 

NÁVRH A REALIZÁCIA INTERIÉROV

 

Ak hľadáte spoľahlivého dodávateľa nábytku do vášho domova, ste na správnom mieste' Naši dizajnéri vám s vašou predstavou radi pomôžu a akýkoľvek priestor vám navrhnú podľa vašich predstáv. Ukážu vám veľmi širokú škálu materiálov, z ktorých nábytok môže byť vyrobený. V našich štúdiách nájdete štandardné materiály, ale aj novinky a zaujímavé povrchy, ktoré ponúkajú naši dodávatelia. Zaručene si tu nájde každý to svoje. 

 

 

 

 

 

 

 

POD JEDNOU STRECHOU 

 

Naši dizajnéri Vám pripravia nielen návrh Vášho domu, ale vedia sa popasovať aj s priestormi, akými sú kancelárie alebo predajne. V našich štúdiách si môžete vybrať materiály na výrobu Vášho nábytku na mieru, kvalitné podlahy, interiérové dvere, sedačky, čalúnené postele, matrace, tieniacu techniku alebo okná. 

 

 

 

NÁBYTOK NA MIERU

 

Starostlivo vybraní dodávatelia a značky, s ktorými sme úplne stotožnení, zabezpečujú najvyšší funkčný a estetický komfort vo vašom interiéri. Hrúbka, zloženie, či samotná povrchová úprava materiálov, ktoré u nás nájdete, sú kvalitne a precízne spracované tak, aby váš nábytok nielen pekne vyzeral na pár mesiacov, ale slúžil vám niekoľko rokov. 

 

 

PODLAHY

 

V spolupráci s dvoma značkami QUICKSTEP a PARKET DESIGNER prinášame pre váš domov vysoko kvalitné podlahy s rôznymi dekormi pre každého. Belgický výrobca QUICKSTEP, ktorý je známy po celom svete svojou kvalitou ponúka navýber laminátové a vinylové podlahy. Slovenský výrobca PARKET DESIGNER je výrobca drevených podláh, ktorý má kúpený UNICLIK spoj, o ktorom sa dočítate nižšie. 

INTERIÉROVÉ DVERE

 

V našej ponuke nájdete cenovo dostupné a kvalitné interiérové dvere značky DRE, PORTA, INVADO a ERKADO. Tieto dvere sú kvalitovo na rovnakej úrovni, ale každé z nich majú iné lami nácie, a preto máme na výber viac značiek, aby si každý našiel to svoje. 

SEDAČKY & MATRACE

 

V spolupráci s dánskym výrobcom LINDEN, Vám prinášame interiérové sedačky vysokej remeselnej kvality a vyhotovenia. Tradícia dánskeho dizajnu vyznačujúca sa jednoduchostou línii a tvarov doplnená funkčnostou a nadčasovostou je zárukou estetického zladenia vášho interiéru.

 

TIENIACA TECHNIKA 

 

Naše služby zahŕňajú aj vybavenie vašej nehnuteľnosti tieniacou technikou. Nájdete u nás kvalitné značky s vysokou kvalitou prevedenia. Do našej ponuky si vyberáme len kvalitných dodávateľov, ktorí naozaj stoja za to. Naši obchodníci vám radi pomôžu pri výbere a nacenia vám produkty na mieru priamo na váš dom. 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREDAJŇA & SHOWROOM PÚCHOV

 

 

Ak máte záujem o naše služby, či už návrh interiéru alebo stretnutie ohľadom akýchkoľvek veci z našej ponuky, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si s nami stretnutie.


KONTAKTUJTE NÁS

 

TEL: 0917 334 107 
EMAIL: puchov@nario.sk 
ADRESA: Dvory 1951, Púchov 020 01
WEB: www.nario.sk 

 

Navštíviť www.nario.sk

 

Kontaktujte nás
Na čísle +421 907 845 591 alebo pomocou formulára.
Z podstránky:
Meno a priezvisko:
Telefón: *
E-mail: *
Lokalita:
Text správy:
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia