Montované a murované
domy na kľúč

Napísali o nás... ďakujeme.

”Keď sme sa rozhodli stavať domček dostali sme referenciu na firmu Vasdom. Nevedeli sme si predstaviť čo všetko nás čaká. Stretli sme sa s pánom Hachlincom a ten nám všetko do detailu vysvetlil. Pomáhal nám počas celej doby výstavby domu, a pomáha nám aj teraz pri kolaudácii. Vasdom sa nám osvedčila ako spoľahlivá firma.”

 

- rodina Bunčiaková - Podmanín

 

 

"S prácami a prístupom firmy sme boli nadmieru spokojný. Dodržiavali termíny, vyšli v ústrety, keď nastal akýkoľvek problém. Domček si užívame už viac ako 2 roky a sme spokojný, hlavne s nízkymi nákladmi na bývanie, ktoré boli u nás prioritou. Ďakujeme p. Kubicovi aj ostatným robotníkom za skvele odvedenú prácu a určite budeme naďalej odporúčať." 

                                

- rodina Papierníková - Nemšová

 

 

"O našom rodinnom dome sme snívali dosť dlho, a za ten čas sme hľadali spoľahlivú firmu, pri ktorej sa nebudeme musieť obávať ako to dopadne. Oslovila nás ponuka firmy VašDom, v ktorej širokej ponuke bol aj dom, ktorý sa nám páčil a ktorý nám firma upravila  presne podľa našich predstáv. Po prehliadke vzorového domu a stretnutí s pánom Kubicom sme sa preto rozhodli pre túto firmu. Napriek predsudkom sme si vybrali montovaný dom a neľutujeme. Stavba domu prebiehala presne podľa dohody a netrval viac ako 4 mesiace. Oceňujeme profesionalitu všetkých remeselníkov, ktorý sa na stavbe nášho domu zúčastnili a chceme sa poďakovať pánovi Kubicovi a pánovi Martišíkovi za ich starostlivosť. Ďakujeme."

 

- rodina Liptáková - Košické Olšany

 

 

"V roku 2016 sme sa rozhodli pre stavbu rodinného domu. Hladali sme firmy ktoré stavajú domy na kľúč. Ako víťaz sa stala firma VasDom. Dohodli sme si stretnutie s pánom Hachlincom a ten nás dal do obrazu ako to bude postupovať, čo budeme potrebovať a ukázal nám vzorový dom. Osobne som sa ho spýtal prečo nemajú recenzie. Odpoveď bola, že nepotrebujú žiadnesmiley. Teraz už máme postavený domček ktorého výstavba trvala cca 4 mesiace. Ďakujeme všetkým, čo sa podielali na stavbe domu. A ako odkaz pánovi Hachlincovi: ,,Potrebujete recenzie aby o Vás ľudia vedeli, že ešte sú na Slovensku firmy ako je VasDom, ktoré dodržia čo sľúbia, majú skvelé partie a pracujú odborne, na čas,, Ďakujeme ešte raz."

 

- rodina Repčíková - Teplička nad Váhom

 

 

"Pri hľadaní projektu aký dom postaviť som narazil na firmu VasDom. Zaujali ma niektoré jej ponuky a tak som ju oslovil. Prekvapil ma veľmi príjemný prístup, ako aj možnosti individuálnej úpravy a samozrejme konzultácie s architektom. Toto ma presvedčilo.  Dnes bývam vo vysnívanom rodinnom dome. Celá výstavba trvala niečo viac ako 3 mesiace.  Za toto všetko chcem poďakovať  celému kolektívu ako aj všetkým remeselníkom čo sa podieľali  na výstavbe môjho domu. Kto hľadá firmu čo stavia rýchlo ,kvalitne a na profesionálnej úrovni  určite odporúčam VÁŠDOM."

 

- rodina  Kotrasová – Soblahov.

 

 

"Pri rozhodovaní, akú stavbu rodinného domu si vybrať, sme sa rozhodli pre montovaný dom od VasDom. Robili ako výstavbu, tak aj kolaudáciu. Bývame už viac ako 2 roky a sme veľmi spokojní. My môžeme menovanej firme len poďakovať a doporučiť ju ďaľším záujemcom o stavbu montovaného rodinného domu."

 

- rodina Hanáková - Horenická Hôrka

 

 

"Pre výstavbu nášho montovaného rodinného domu sme sa rozhodli osloviť domácu firmu VasDom z Púchova. Naše rozhodnutie neľutujeme, pretože spolupráca s mladým teamom bola bezproblemová a na profesionálnej úrovni. Vyšli nám v ústrety vo všetkých našich požiadavkách. Dom bol postavený rýchlo, kvalitne, bývame už 2,5 roka a sme nadmieru spokojní. Všetkým, ktorí váhajú, vrele montovaný dom od VasDom odporúčame."

 

- rodina Onhajzerová - Dohňany

 

 

"S rodinou sme bývali v 4-izbovom byte a snívali sme o vlastnej chalupe. Rozhodovali sme sa medzi murovaným  alebo montovaným domom, avšak kvôli rýchlej výstavbe a cene sme sa rozhodli pre montovaný dom. Chceli sme stavbu na kľúč a dodavateľa z Považia. Preto sme oslovili firmu z Púchova VášDom s ktorou sme podpísali aj zmluvu o dielo. S firmou bola perfektná spolupráca, termíny boli vždy dodržané a komunikácia s jednotlivými profesistami bola na úrovni. Celkovo hodnotíme firmu VášDom za spoľahlivého partnera a vrelo doporučujeme."

 

- rodina Hrebíková - Beluša

 

 

"Hodnotenie spokojnosti: Konzultácia a poradenstvo - 1. Administratíva a výpomoc - 1. Kvalitne a precízne odvedená práca - 2. Dochvíľnosť výstavby - 1. Pocit z bývania - 1. Celkovo hodnotím spoločnosť VasDom veľmi dobre - 1. Stavia moderné nízko energetické domy v ktorých sa príjemne býva a spĺnajú atribúty kvalitnej stavby."

 

- rodina Macková - Lysá pod Makytou