Montované a murované
domy na kľúč

 

 

 

MONTOVANÉ DOMY

 

MUROVANÉ DOMY

 

 

 

 

Naši zákazníci o nás hovoria:

 

"Pri rozhodovaní, akú stavbu rodinného domu si vybrať, sme sa rozhodli pre montovaný dom od VasDom. Robili ako výstavbu, tak aj kolaudáciu. Bývame už viac ako 2 roky a sme veľmi spokojní. My môžeme menovanej firme len poďakovať a doporučiť ju ďaľším záujemcom o stavbu montovaného rodinného domu."

 

- rodina Hanáková - Horenická Hôrka

 

 

 

"Pre výstavbu nášho montovaného rodinného domu sme sa rozhodli osloviť domácu firmu VasDom z Púchova. Naše rozhodnutie neľutujeme, pretože spolupráca s mladým teamom bola bezproblemová a na profesionálnej úrovni. Vyšli nám v ústrety vo všetkých našich požiadavkách. Dom bol postavený rýchlo, kvalitne, bývame už 2,5 roka a sme nadmieru spokojní. Všetkým, ktorí váhajú, vrele montovaný dom od VasDom odporúčame."

 

- rodina Onhajzerová - Dohňany

 

 

 

"Hodnotenie spokojnosti: Konzultácia a poradenstvo - 1. Administratíva a výpomoc - 1. Kvalitne a precízne odvedená práca - 2. Dochvíľnosť výstavby - 1. Pocit z bývania - 1. Celkovo hodnotím spoločnosť VasDom veľmi dobre - 1. Stavia moderné nízko energetické domy v ktorých sa príjemne býva a spĺnajú atribúty kvalitnej stavby."

 

- rodina Macková - Lysá pod Makytou

 

 

 

 

Výstavba rodinných domov.
Výstavba rodinných domov.
Využite príležitosť na kúpu pozemku a dať si postaviť dom na kľúč s inžinierskymi sieťami cez našu spoločnosť.
Vzorový dom
Vzorový dom
Príďte si pozrieť vzorový dom do Púchova. Dozviete sa veľa detailov. A určite je lepšie raz vidieť ako dvakrát počuť.
KUCHYNE A NÁBYTOK
KUCHYNE A NÁBYTOK
Cenovo Vám pomôžeme pri výbere kuchynskej linky alebo nábytku.